Araba DVR Kamera

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı djkoko

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
    • kendini genc hisedelerin radyosu.
  • Ad Soyad: kenan uncu
  • Marka: anadol78
  • Model: 1978
  • Model Yılı: 1978
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
kendim direk kaydı youtube atım hic görütünün üstünde oynama yapmadan bakıyorum görütülere aynı ürünü bende satıyorum ama görütü kalitesi farklı akla sahtekarlık geliyor oynuyorlar görütüle evet öyle cam gibi kayıt yapalar var doğrudur bende getirtim satım ama onlar 150 tl den başlıyor 280 tl yekadar cıkıyor bu 70 tl olan bendeki ucuz en iyi görütüyü veren piyasada 79 tl   50 tl olan var onu hic tafsiye etmem cözünürlük cok kötü kayıra bir işe yaramıyor dika etmeniz gereken 2 side dış görütüsü aynı güvenilir yerden alın veya calıştrıp test edin gündüz kayıtlarıda sorun yok gece kayıtlarına bakın arkadaşlar.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=6a05e08da46d050cd1df1407bd2fe1d3"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=6a05e08da46d050cd1df1407bd2fe1d3"><b>Giriş Yap</b></a>
kendini genc hisedelerin radyosu.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ışıklandırma diyince Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Firma Rehberi  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Para Nete  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Kenan abi, uyarı için teşekkürler. DVR alacaklar dikkatli olsunlar.

Çevrimdışı djkoko

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
    • kendini genc hisedelerin radyosu.
  • Ad Soyad: kenan uncu
  • Marka: anadol78
  • Model: 1978
  • Model Yılı: 1978
arkadaşlar video acılmıyor biliyorum daha yükleniyor o yüden ben hemen atayım konuyu dedim az tv reklemlera bakın az sora))
kendini genc hisedelerin radyosu.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ışıklandırma diyince Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Firma Rehberi  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Para Nete  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33