Accent milenyum cam dügmeleri ısıklandırma calısmam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vatan55

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +10/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba 2001 accent milenyum kasa aracımım cam dügmelerini aydınlatmak icin işe koyuldum. Ve elimden geldigi kadar sizlerle paylaşmak  istedim. tekli olan 3 adet dügmeyi bu sekilde söküyoruz.mazeme olarakta.ben mantar let artı (+)olan tarafa direnc kullandım.lehim mazemesi ve bant.delikleri acmak icin lehim makinasının ucunu kullanablirsiniz.hazırladıgımız leti deliklerden sokup arka tarafa lehimliyoruz..resimde gördügüz üzere kırmızı kblo (+) mavi ise(-)dir burdan yola cıkabiliriz.dügmenin oldugu patcayıda ic kısımdan kücük sişkinlik olan yerin kenarından ısıtarak delik acıyoruz ve let ısık oraya denk geleceksekilde yerlstir işlem tamam. Ve sonuc evet sıra geldi soför tarafındaki dörtlü dügmemize bu sekilde söküyoruz . hazrladıgımız letleri kücük deliklerden gecirerek arka kısma lehimliyoruz artıya (+)kırmızı kablo kullandım unutmayın.  diger dügmelerin oldugu parcayı deliyoruz delik acmaz isek ısık vurmaz.ve sonuc.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Ellerine sağlık. +10 puan. Çok güzel olmuş. Bu işlerden anlıyorsun belli :) havyayı baya uzun zamandır kullandığın belli. Helal

Çevrimdışı Gençadam

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +99/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat L.
  • Marka: Peugeot
  • Model: 208
  • Model Yılı: 2015
  • Yakıt Tipi: Benzin
Vayy :D bende beyaz yapayım bugün söktüm sol kapı cam kumandaları saçma çalışıyo değişmek gerek o sırq halledem bende
2015 PEUGEOT 208

Çevrimdışı vatan55

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +10/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı dj_muncher

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +61/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Cihan
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2001
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba 2001 accent milenyum kasa aracımım cam dügmelerini aydınlatmak icin işe koyuldum. Ve elimden geldigi kadar sizlerle paylaşmak  istedim. tekli olan 3 adet dügmeyi bu sekilde söküyoruz.mazeme olarakta.ben mantar let artı (+)olan tarafa direnc kullandım.lehim mazemesi ve bant.delikleri acmak icin lehim makinasının ucunu kullanablirsiniz.hazırladıgımız leti deliklerden sokup arka tarafa lehimliyoruz..resimde gördügüz üzere kırmızı kblo (+) mavi ise(-)dir burdan yola cıkabiliriz.dügmenin oldugu patcayıda ic kısımdan kücük sişkinlik olan yerin kenarından ısıtarak delik acıyoruz ve let ısık oraya denk geleceksekilde yerlstir işlem tamam. Ve sonuc evet sıra geldi soför tarafındaki dörtlü dügmemize bu sekilde söküyoruz . hazrladıgımız letleri kücük deliklerden gecirerek arka kısma lehimliyoruz artıya (+)kırmızı kablo kullandım unutmayın.  diger dügmelerin oldugu parcayı deliyoruz delik acmaz isek ısık vurmaz.ve sonuc.

way super olmus hocam o altaki parcaya takinca yukari isik veriyor mu ? yoksa mesela sofor tarafindaki 4 lu dugme icin hepsine ayri ayri mi cektin ? bide beslemeyi nerden aldin ?
...Dünya Yaşamak İçin Tehlikeli Bir Yer, Kötülük Yapanlar Yüzünden Değil, Durup Seyreden Ve Ses Çıkarmayanlar Yüzünden...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33