skoda fabia 2001 model 1.4 comfort 68hp

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasarzengin

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: yaşar zengin
  • Marka: skoda
  • Model: fabia 1.4
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
s.a. arkadaşlar skoda fabia 2001 model 1.4 benzin+lpg comfort 68hp araç almayı düşünüyorum. check-up yaptırdım araçta değişen yok bel altında bi kaç parça temizlik boyası çıktı. motorda en ufak bir sorun çıkmadı yalnız 68 hp değil 58hp çıktı. sebebinide yetkili arkadaşlar lpg de ölçüm yapıldığı için bu şekilde çıktı dediler. genel olarak araba iyi durumda beyaz renkte. araç hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim. internetten araştırayım dedim her kafadan bir ses çıkmış. kimi sakın yanaşma demiş kimisi hiç düşünme al demiş. kararsız kaldım. yakıt tüketimi, standart özellikleri nelerdir. parçası pahalımıdır? kullanan arkadaşlardan cevap bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Araç hakkında bilgim yok ama hb araç için 1,4 motor yeterli. 10hp düşük olması lpg'den diyorlarsa benzinle test etselerdi keşke. normal şartlarda bu kadar düşük çıkması, aldıktan sonra sana baskı balata masrafı çıkaracak gibi görünüyor. Hayırlısı olsun

Çevrimdışı yasarzengin

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
aracı kendimde test ettim düz yolda bozuk toprak yolda denedim içine en ufak bir ses almıyor çekişi ve seriliğine diyecek yok 1.4 motordan beklenmeyen bir performans sergiledi. yanlız tek kafama takılan test sonucunda 68 hp değilde 58 hp çıkması oldu. sizinde değiğiniz gibi baskı balatadan olabilir. parça konusunda wolkswagen grubu olduğu için çok pahalı diyende var o kadar pahalı değil ama şahin doğan kadar ucuzda değil diyende var. elbette şahin doğan kadar ucuz olmasını beklemekte zaten aptallık olur sonuçta avrupa bir araba ve modelli bir araç. yedek parça konusunda da net bir şey öğrenemedim maalesef araştırdığım sitelerde çoğunda parça fiyatı yazmıyor.

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
  • Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın..
    • Facebook
  • Ad Soyad: Ömer Üzümcü
  • Marka: Skoda
  • Model: Octavia
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Yedek parça fiyatları normalin biraz üstünde olabiliyor :)
Fabia güzel arabadır, güle güle kullanın :)
"Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın.."
By Ömer :)

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
aracı kendimde test ettim düz yolda bozuk toprak yolda denedim içine en ufak bir ses almıyor çekişi ve seriliğine diyecek yok 1.4 motordan beklenmeyen bir performans sergiledi. yanlız tek kafama takılan test sonucunda 68 hp değilde 58 hp çıkması oldu. sizinde değiğiniz gibi baskı balatadan olabilir. parça konusunda wolkswagen grubu olduğu için çok pahalı diyende var o kadar pahalı değil ama şahin doğan kadar ucuzda değil diyende var. elbette şahin doğan kadar ucuz olmasını beklemekte zaten aptallık olur sonuçta avrupa bir araba ve modelli bir araç. yedek parça konusunda da net bir şey öğrenemedim maalesef araştırdığım sitelerde çoğunda parça fiyatı yazmıyor.
Yakıt tüketimi sizi üzmez 1.4 lpgli hemde 68 hp ise bide hafif araç hb oluşudan ötürü.. Vw grubu y. parça pahalıdır ama kolay kolay arza yapmaz :D Yanlız 4 kişi ve üzeri bindiğinizde araba yokuşlarda bayılabilir söylemesi..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Birde şu var, biz bir araba alırken parçası pahalı mı diye soruyoruz. Yanılgı şu, bu arabaların sarf malzemesi haricinde pekte parça ihtiyacı olmuyor (Allah korusun kaza durumları hariç tabi) Sarf malzemesinden kastım şu, baskı balata, fren balatası, fren diski, volan (nadiren), radyatör hortumları (nadiren) egzoz, susturucu vs. Bunun haricinde arabayı araba gibi!!! kullanırsak zaten parça ihtiyacı kısa vadede pek olmuyor. Bu yüzden araç kafanıza yatıyorsa fazla da irdelemeye gerek yok. 2001 model gelmiş 14 yaşına. Birazda masrafı olsun.

Çevrimdışı yasarzengin

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Birde şu var, biz bir araba alırken parçası pahalı mı diye soruyoruz. Yanılgı şu, bu arabaların sarf malzemesi haricinde pekte parça ihtiyacı olmuyor (Allah korusun kaza durumları hariç tabi) Sarf malzemesinden kastım şu, baskı balata, fren balatası, fren diski, volan (nadiren), radyatör hortumları (nadiren) egzoz, susturucu vs. Bunun haricinde arabayı araba gibi!!! kullanırsak zaten parça ihtiyacı kısa vadede pek olmuyor. Bu yüzden araç kafanıza yatıyorsa fazla da irdelemeye gerek yok. 2001 model gelmiş 14 yaşına. Birazda masrafı olsun.

evet haklısınız. sonuç olarak 0 km. araç almıyoruz. ama araç alırken illaki hepimiz bir takım araştırmalar yaparız. masrafı varsa pazarlığı ona göre yaparız. bu arada aracı bugün alıcam inşallah. babamın bi arkadaşı kullanıyormuş aynısından çok memnun olduğunu söyledi. rutin bakımları dışında kolay kolay sanayiye girmessin dedi. parça konusundada maddi olarak çokta üzmeyeceğini söyledi.

Çevrimdışı Erkan Güner

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +24/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Erkan Güner
  • Marka: Gelecekte VOLVO
  • Model: Şuan Yaya
  • Model Yılı: 0000
küçük araba bana olmuyor
ev kalabalık.bi senedir araba
yok.en son münübüs alacam
Eracı Erkan

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
küçük araba bana olmuyor
ev kalabalık.bi senedir araba
yok.en son münübüs alacam

Al bir tane Vw Transporter. Valla doğru söyledin Erkan. 40.000 Liram var diyorsun, işte yeter o para 37,500 TL ye satılan bir ilanı vereyim tıkla incele. Sakarya uzak değil

Çevrimdışı yasarzengin

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
aracı aldım arkadaşlar. araç henüz orjinal 149000 km de renk beyaz. resimlerini atıcam. 16900 e bitirdik. sanki biraz pahalı gibi oldu ama 2001 model 149000 de km düşük olduğu için değecek inşallah.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
aracı aldım arkadaşlar. araç henüz orjinal 149000 km de renk beyaz. resimlerini atıcam. 16900 e bitirdik. sanki biraz pahalı gibi oldu ama 2001 model 149000 de km düşük olduğu için değecek inşallah.

Hayırlı uğurlu olsun :) izlenimlerinle birlikte fotoğraflayıp araç tanıtım bölümüne yeni bir konu açarsın artık :) bakalım bu küçük herkül nasıl birşey :) özellikle bagajı fotoğrafla

Çevrimdışı yasarzengin

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Hayırlı uğurlu olsun :) izlenimlerinle birlikte fotoğraflayıp araç tanıtım bölümüne yeni bir konu açarsın artık :) bakalım bu küçük herkül nasıl birşey :) özellikle bagajı fotoğrafla

teşekkür ederim. aracın lpg kazanı bagajda baya bi yer kaplıyor. simit kazan olsa daha iyi olurmuş ama yapmamışlar.  buda böyle olsun dedik. özellikle bagajı çekip resimleri koyacağım  :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

teşekkür ederim. aracın lpg kazanı bagajda baya bi yer kaplıyor. simit kazan olsa daha iyi olurmuş ama yapmamışlar.  buda böyle olsun dedik. özellikle bagajı çekip resimleri koyacağım  :)

Allah kaza bela vermesin. Bekliyoruz.  :iyi:

Çevrimdışı yasarzengin

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
araçla dün gece uzun yola gittim geldim konya manavgat arası konyadan gidiş ve dönüş. 570 km de 103 tl lik lpg yaktı.  yollar çok düz olmamakla birlikte inişli çıkışlı bir çok rampa mevcut. 5. viteste bayılıyor yalnız 4 te çekiyor 3. vitese hiç düşmedim. ortalama 0.18 krş yakmış. manavgat değilde ankaraya gidip gelseydim herhalde 0.15 krş civraında bir rakam çıkardı. şehir içinde ölçme fırsatım olmadı ama yol bilgisayarında gösterdiğine göre (0-100 km/lt) 9.0 dan aşağı kolay kolay düşmedi dur kalklardan dolayı olsa gerek 2 günde bir şey belli olmaz ama şu an için memnunum. inşallah üzmez. :)

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
  • Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın..
    • Facebook
  • Ad Soyad: Ömer Üzümcü
  • Marka: Skoda
  • Model: Octavia
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Tekrardan hayırlı olsun :) Skodalar üzmez, kazasız belasız kullanın inşallah

 iPhone 5'ten Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
"Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın.."
By Ömer :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33