2001 Civic 1.6 ies Trigger Set Değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akif_seksekci

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Akif Bal
  • Marka: Honda
  • Model: 2001
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba arkadaşlar
Ankarada başlıkta belirttiğim aracım 200bin e yaklaştığı için trigger set değişimi yaptırmak istiyorum. Ankara da bu işi yaptırmış memnun kalmış arkadaşlardan ricam nereye ve ne fiyatlara yaptırabilirim. Tavsiyeleriniz nelerdir? İlk değişim 102binde orjinal yedek parça kullanılarak yapılmış.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Akif kardeşim aileye hoşgeldin. Tanışma bölümünde kısa bir tanışma mesajı yazarsan adet yerini bulur. Ankara'da orijinal yedek parça kullanarak özel serviste yaptırmayı planlıyorsan daha önce gittin mi bilmiyorum ama Altan Honda'ya gitmeni tavsiye ederim. Forumotomobil'den tavsiye aldım, yönetimin selamı var dersen az da olsa indirim yapacaktır. Birde Mini Oto klinik var. Orada da Tuncay veya Özay ustaya ulaşırsan bizim forumun adını söyle yardımcı olurlar. Orijinal parça isteğini söylersin ona göre değişim yapılır. Daha önce hem Altan ustada hemde Mini oto klinikte Tuncay usta tarafından hem motor rektefesi hemde trigger değişimini defelarca yaptırdık. Fiyatlar piyasaya nazaran biraz fazla olabilir. Fakat temiz işçilikleri var. Ayrıca bu önerilerden bir çıkarımız yok. Yeterki bakım yaptıranlar memnun olsun isteğimizi yerine getirsin ustalarımız, bizim için en büyük iyilik olur.

Altan Honda ve Mini Oto klinik diye forumun sağ üst kenarındaki arama çubuğundan arattırabilirsin. Adres ve telefonları kayıtlı. Hatta bu özel servislerle ilgili yorumlarıda bulabilirsin. Şimdiden geçmiş olsun.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar
Ankarada başlıkta belirttiğim aracım 200bin e yaklaştığı için trigger set değişimi yaptırmak istiyorum. Ankara da bu işi yaptırmış memnun kalmış arkadaşlardan ricam nereye ve ne fiyatlara yaptırabilirim. Tavsiyeleriniz nelerdir? İlk değişim 102binde orjinal yedek parça kullanılarak yapılmış.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı akif_seksekci

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Fiyattan ziya de sizin de belirttiğiniz üzere işçilik önemli. Tanışma mesajını da an itibari ile yazdım. Belirttiğiniz yerlere de en yakın zamanda uğrayacağım.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Fiyattan ziya de sizin de belirttiğiniz üzere işçilik önemli. Tanışma mesajını da an itibari ile yazdım. Belirttiğiniz yerlere de en yakın zamanda uğrayacağım.

Gittiğinizde Forumotomobil aracılığıyla yönlendirildiğinizi söylemeyi unutmayın. Ayrıca önce başka yerlerden fiyat alın. Karşılaştırma yapın.

Çevrimdışı akif_seksekci

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
Merhaba
Konunun nihayi sonucunun belirtilmesi açısından sonunda 200bin bakımını yaptırdım. Öncelikle honda özel servisleri dolaştım 600tl nin altında fiyat veren olmadı. Daha sonra internet üzerinden ve forumda belirtilen servisler hakkında uzun bir araştırma yaptım kafam iyice bulandı. Çünkü hiçbir şekilde toz kondurulmamış bir servis yok. Herkes birşeylerinden şikayetçi. Bende bir yakının şaşmazdaki "arkadaşı+ustası" vasıtasıyla bir servise yönlendirildim. Gayet hoş insanlar hemen fiyat çıkarttı 2001 civic için 325 tl triger set değişimi oldu ve bağlı olan kayışları da değişti. Ek olarak 135tl de yağ değişimi, yağ, hava ve polen filtre değişimleri de yapıldı. İşçilik dahil toplamda 450 tl para aldılar. Sabah götürdüm 9 gibi öğleden sonra 2 gibi de geri aldım, işleri biraz yoğundu. Nitekim memnunum. İnternet üzerindeki tirger değişim sonrası çıkan problemlere istinaden motor sesini triger değişimi öncesi dinledim sonrasında da dinleyerek söylebilirim ki ses toklaştı biraz fakat rolantide hala sessiz, hırıltı vs. yok. Usta ile tanışmak isteyen arkadaşlar olursa mesaj ile ulaşın bilgi vereyim şimdi reklam olmasın burada. Aynı zamanda gmb marka yedek parça kullandılar.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Merhaba
Konunun nihayi sonucunun belirtilmesi açısından sonunda 200bin bakımını yaptırdım. Öncelikle honda özel servisleri dolaştım 600tl nin altında fiyat veren olmadı. Daha sonra internet üzerinden ve forumda belirtilen servisler hakkında uzun bir araştırma yaptım kafam iyice bulandı. Çünkü hiçbir şekilde toz kondurulmamış bir servis yok. Herkes birşeylerinden şikayetçi. Bende bir yakının şaşmazdaki "arkadaşı+ustası" vasıtasıyla bir servise yönlendirildim. Gayet hoş insanlar hemen fiyat çıkarttı 2001 civic için 325 tl triger set değişimi oldu ve bağlı olan kayışları da değişti. Ek olarak 135tl de yağ değişimi, yağ, hava ve polen filtre değişimleri de yapıldı. İşçilik dahil toplamda 450 tl para aldılar. Sabah götürdüm 9 gibi öğleden sonra 2 gibi de geri aldım, işleri biraz yoğundu. Nitekim memnunum. İnternet üzerindeki tirger değişim sonrası çıkan problemlere istinaden motor sesini triger değişimi öncesi dinledim sonrasında da dinleyerek söylebilirim ki ses toklaştı biraz fakat rolantide hala sessiz, hırıltı vs. yok. Usta ile tanışmak isteyen arkadaşlar olursa mesaj ile ulaşın bilgi vereyim şimdi reklam olmasın burada. Aynı zamanda gmb marka yedek parça kullandılar.

Hayırlı olsun iyi günlerde eskisin inşallah. Gittiğin servisin adresini telefonunu buraya yaz, madem memnun kaldın, başka arkadaşlarda faydalansınlar.

Çevrimdışı akif_seksekci

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
İnşallah  sağolun. Canalp Otomotiv 0312 278 0830 İsmail Canalp

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Tamamdır. Canalp Otomotiv'de güvenebileceğimiz özel servisler arasına senin sayende girmiş oldu. Tekrar gidersen selamımızı ilet.

İnşallah  sağolun. Canalp Otomotiv 0312 278 0830 İsmail Canalp

Çevrimdışı akif_seksekci

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
a. selamlar. inşallah başka arkadaşların sorunlarını da çözmeleri nasip olur

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
a. selamlar. inşallah başka arkadaşların sorunlarını da çözmeleri nasip olur

İnşallah, zaten önemli olan şey önce temiz işçilik sonra da makul servis ücreti. Sıcak bir çayda ikram ediyorlarsa :) Mis gibi daha ne olsun

Çevrimdışı Abdürrahim_Ç

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Abdurrahim
  • Marka: Renault
  • Model: Clio
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
renault'lara bakıyormu bu servis? bende ankaradayım hocam bakıyorlarsa bende uğrarım

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
renault'lara bakıyormu bu servis? bende ankaradayım hocam bakıyorlarsa bende uğrarım

arayıp sorun bence.

Çevrimdışı akif_seksekci

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
ben gittiğim de farklı marka araçlar vardı hocam zaten sadece tek bir marka servisi değil. yine de  Renault scenic marka bir araç gördüm diye hatırlıyorum içeride :-)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
ben gittiğim de farklı marka araçlar vardı hocam zaten sadece tek bir marka servisi değil. yine de  Renault scenic marka bir araç gördüm diye hatırlıyorum içeride :-)

Böylesi daha iyi oldu işte :)

Çevrimdışı akif_seksekci

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
trigger sonrası 800 km ye yakın uzun yol yaptım özelikle müsait yollarda 140 ve üzeri gittim test amaçlı. herhangi bir sıkıntı yok gürültü yok sente atlaması yok. Bilgilendirme olsun :-)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33